Sací bagr

Sací bagr patří k nejvýkonnějšímu stroji v našem vozovém parku. Sací bagr s hadicí o průměru DN 200, může nasávat až ze vzdálenosti 200 metrů a výtlak materiálu až do výšky 50 metrů. Možnost sání suchého materiálu, uhelného plachu a sání pod vodou.

Sací bagr umožňuje nasání pevného a sypkého materiálu z velkých hloubek a výtlak do výšky až 50 metrů. Velikost kalového prostoru o objemu 12 m3. Vysokotlaké vodní čerpadlo je součástí vozu.

Možnosti využití:

Sání uhelného prachu v dolech, sání sypkého materiálu např.: písek (možnost výměny písku na dětských a sportovních hřištích), sání azbestu v průmyslových podnicích, vybudování příkopů a stávajících potrubí v obcích a průmyslových areálech, sanace studní, nasátí stavebního materiálu, čištění rybníků a potoků, čištění propustků, uličních a silničních vpustí v obcích a městech, sanace plochých střech na průmyslových halách či panelových domech, čištění bioplynových stanic a siláží v zemědělství, čištění v elektrárnách.

Výhody sacího bagru:

  • Sání pevného i sypkého materiálu ze vzdálenosti až 200 metrů a z velkých hloubek
  • Výtlak materiálu až do výšky 50 metrů
  • Využití vozu v průmyslu, zemědělství, stavebnictví, v obcích a městech, …
  • Vysoký výkon sacího vozu

 

Sací bagr STOCK s vysokotlakým čerpadlem, schopný sání až ze 200 metrů a výtlak do 50 metrů, objem kalového prostoru 12 m3.
Sací bagr společnosti STOCK s hadicí o průměru DN 200, možnost nasávání ze vzdálenosti 200 metrů a výtlak materiálu do výšky 50 metrů, vysokotlaké vodní čerpadlo, využití v průmyslu a zemědělství.